SeoForum.yetkinforum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Reklam Alanı
Forumun kısa kuralları 1318

Forumun kısa kuralları

Forumun kısa kuralları Empty Forumun kısa kuralları

Mesaj tarafından Admin 20.01.10 12:15

Lütfen forumun hiçbir bölümünde başka bir sitenin adresini yada linkini vermeyiniz.Aksi taktirde uyarısız ban alırsınız.Özel mesaj , avatar ve imza gibi yollarla da reklam yapmayınız.Forumda seviyeli olunuz ki diğer üyeler sizi sevip hürmet etsin.Ve forumda seviyeli konu ve mesajlarınızla güncel olun ki çok daha kolay foruma alışıp diğer üyelerle kaynaşabilesiniz.Forumda bir konu paylaşacaksanız kısa bir araştırma yapınız çünkü aynı konunun ikinci kez açılması demek konunun kilitlenmesi demektir.Konuların altına ben ne zaman yetkili olcam veya grafiker olmak istiyorum gibi mesajlar yazmayınız çünkü yetki istiyorsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] konu açarak bildiriniz.Grafiker olmak istiyorsanız hiçbir yere grafiker olmak istediğinizi belirten konu ve mesajlar yazmayınız çünkü grafikerleri yönetici forum içindeki durumlarına göre seçer.Forumda argo kelime kullanmayınız ve forumda tartışma ortamı yaratmayınız.Yetkililere ve diğer üyelere karşı saygılı olunuz ki aynı saygıyı göresiniz.Forumda kalın veya renkli yazı kullanmayınız.Kalın ve/veya renkli ancak yetkililer yazabilir.Son olarak da yetkililere gereksiz yere özel mesaj atmayınız.Uyarı almamanız için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tamamını okumanızı öneririm.Forumda iyi eğlenceler ve bol paylaşımlar dilerim.

:king: Yönetici Ediz
Admin
Admin
Admin

Nerden Nerden : Kocaeli

Ticaret
Ticaret Ticaret: 27

- Similar topics